Yasal Uyarılar

Kullanım Esasları ve Sorumluluklar

ProBilgi.com’a hoşgeldiniz. Bu sayfada  ziyaret ve kullanım politikaları bulunmaktadır.

ProBilgi.com sitesinin herhangi bir sayfasına giremeniz aşağıda yer alan şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteye erişmeyiniz.

Her Hakkı Saklıdır ©

ProBilgi.com Sitesi ve tüm içerik 5486 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları ProBilgi.com’a aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaya alınmıştır.

ProBilgi.com sitesinde bulunan hiçbir içerik ; Kaynak gösterilerek dahi , kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, (Ç)alıntı yapılamaz , başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilerek dahi olsa başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Sorumluluk Muafiyeti

ProBilgi.com bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya sayfaya kesintisiz erişim sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken bağlayıcı sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

ProBilgi.com sitesinde yer alan bilgi, rapor, gözlem, tahmin, grafik ve benzeri her türlü elektronik doküman ProBilgi.com tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Internet sitemizde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı ProBilgi.com sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan ProBilgi.com sorumlu tutulamaz.

Bu bilgiler doğrultusunda, ProBilgi.com, bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu tutulamaz.

Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. ProBilgi.com dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.

ProBilgi.com, Web Sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Ziyaretçi Bilgileri

Sitemizi ziyaret etmek veya incelemek  için herhangi bir kişisel bilgi istenmemektedir. Sitemize kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, ziyaretçilere ait bilgiler ProBilgi.com tarafından güvenli bir şekilde saklanacaktır.

ProBilgi.com Web Sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©