İlişkiler, İnternet

Kızları Facebook’ta Etkilemek İçin 7 Önemli İpucu

Kızları Facebook’ta Etkilemek İçin 7 Önemli İpucu

Kadınlarla Facebook’ta tanışmak zor bir şey değil. Çünkü bu devasa sosyal ağ sıradan bir adam için daha önce tanışmayı hayal bile edemeyeceği muhteşem kızlarla tanışması için olağanüstü fırsatlar sunmakta.

Bununla birlikte başarılı bir Facebook tanışması yeni bir ürünün geliştirilmesi gibi bir şeydir – başkalarına deneme fırsatı verilmezse bir ürünün ne kadar harika bir şey olduğunun önemi kalmaz.

Dolayısıyla, bir kızı etkilemek için kullanacağınız bu ipuçlarını denemeden önce, erkeklerin bu sosyal ağ sitesinde yaptıkları yaygın hataları bilmeniz önemlidir.

4 Yaygın Hata

1. Fiziksel özelliklere kompliman yaparak başlamak
Temel kural olarak, ilk iletişiminizi kesinlikle kızın cazibesiyle ilgili kompliman yaparak kurmayın. Bu sizin zayıf ve basit görünmenizi sağlayarak zarar verici de olabilir.  Facebook profiline fotoğraf koyan bir kızla sadece iletişim kurmanız ondan etkilendiğinizi garantilemek için yeterlidir. Yani bununla vakit kaybetmekten vazgeçin. Orada kaybedenlerin birçoğu kızları etkilemek için yalakalığa varan komplimanlar yapmayı sevenlerden oluşmaktadır. Bu kaybedenlerden olmayın. Çok az pohpohlamak güzel olur. Ancak bunu her şeyini ve tabii ki güzelliğini de kastederek sade bir biçimde yapın.

2. Facebook’ta tanışma hikâyenizi görüntüleme
Facebook profiliniz sizin reklamınızdır. Sizin için yapılan birçok övgüyle birinci sıraya yerleşmeyeceğiniz gibi, beğendiğiniz bir kıza olumsuz bir mesaj göndermekten sakınmanız gerekmektedir. Eğer birçok erkeğin ıskaladığı bir alan varsa o da bunu ölçüsüzce yapmalarıdır, bu da tanışma ile ilgili sınıfta kalmaları ve hayal kırıklıkları hakkındaki detayları desteklemektedir. “Doğru kızı henüz bulamadım.” gibi yorumlardan uzak durmanız yeterlidir. Tamam, doğru kızı bulamadığınız doğru; aksi takdirde arıyor olmazdınız.

3. Umutsuz görünme
Kendinizi saygı uyandıran özgüvenli biri olarak göstermeyi öğrenmeniz gerekmektedir.  Bu ise “Evet biliyorum ben senin tipin olmayabilirim ancak lütfen bana bir şans ver.” gibi yorumlardan kaçınmakla başlar. Eğer kızla iletişim kurduktan sonra bir ses çıkmazsa, hemen yakın takibe almayın. Onun yerine, sadece bir tane takip mesajı göndermek için birkaç gün bekleyin. Aynı zamanda, saçma, kaba ve yılışık bir mesaj olmamasına dikkat edin. Bu size pahalıya patlar. Sonuç olarak Cumartesi sabaha karşı 2’de 30 mesaj atmaktan kaçının. Bu sadece sizi hayatta yapacak bir şeyi olmayan biri gibi gösterir.

4. Kendi profil resminizi yüklememeniz
Şayet Kıvanç Tatlıtuğ ya da Tarkan değilseniz lütfen onların fotoğraflarını sizin profil fotoğrafınız gibi yüklemeyin. Araştırmalara göre, kadınlar samimi fotoğraflı profillere, fotoğrafsız ya da gerçek olmayan fotoğraflı profillerden daha çok tıklamaktadırlar. Kendi fotoğrafınızı yüklememeniz bir şeyler sakladığınıza dair bir işaret olabilir. Samimi bir görüntü daha önem arz eder.

Şimdi ne yapmamanız gerektiğini biliyorsunuz; peki ne yapmalısınız?

İşte burada kızları en çok neyin etkilediğini gösterecek ve Facebook’ta hayalinizdeki kızı aramanızı sağlayacak üç temel ipucu yer almaktadır.

1. Etkileyici bir profil resmi hazırlayın
Bir kızın, arkadaşlık isteğinizi kabul etmeden önce sizin kim olduğunuzu öğrenmek için ilk önce profilize gitmesi gerekecektir. Facebook tanışması için düşünürsek ilk izlenim çok önemlidir. Eğer bir kız sadece profil resminizi beğenmemişse, isteğinizi reddedebilir.  Bu sizin için yolun sonu demektir. Kızlar, özellikle dikkat çekici olanlar, her hafta yüzlerce arkadaşlık isteği almaktadır. Bu nedenle, profilinizi kullanmanız gerekmektedir, özellikle profil resminiz kıza, tanışmaya değer bir arkadaş olduğunuzu göstermelidir. Profil resminizin sizinle ilgili ilginç bir şeyi ifade ettiğinden emin olun. Unutmayın, oyunun amacı onu etkilemek ve sizi daha fazla istemesini sağlamak.

2. İlginç bir profil oluşturun
Kendinizi bir ürün gibi sergileyin. Bu, HERHANGİ bir kızı (sadece sosyal ağ sitesinde değil) nasıl etkileyeceğinizi öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Bu nedenle, Facebook’taki diğer boş insanlardan farklı olarak hayatınızda ilginç şeyler olduğunu gösterdiğinizden emin olun. Bu sizi Facebook’ta kızları gizlice gözetleyen diğer kaybedenlerden farklı kılacaktır.

3. Kendiniz olun
Olmadığınız şekilde davranmaya çalışmayın. Övünmek, gösteriş yapmak ve onu dürterek bir kızın ilgisine çok muhtaç görünmek, bütün fotoğraflarını beğenmek ve yorum yapmak ve gelen kutusunu flörtöz mesajlarla doldurmak sizi çok da ileriye taşımaz.  Ne kadar çok doğal ve ne kadar az itici davranırsanız, her şey sizin için bir o kadar iyi işler. Bir kıza saygı gösterin, o da size aynı şekilde karşılık verecektir. Kızlar sosyal olarak erkeklerden daha sakindirler ve yaramaz bir davranışı kolaylıkla görebilirler.

Facebook’ta bir kadını etkilemek doğru bilgi ve uygulamayla öğrenilebilir ve uzmanlaşılabilir. Bu makaledeki, kızları etkilemenin yollarıyla ilgili ipuçları gibi doğru araçlarla, bunun aslında parkta yürüyüş yapmak kadar kolay olduğunu anlayacaksınız. Kızları sanal yoldan nasıl etkileyeceğinizin sanatını öğrendikten sonra, çok fazla çaba sarf etmeden sizin olabilecek milyonlarca kız emrinizde olacak.

Sözün Özü

Bu roket bilimi değil, ancak çok basit de değil. Size yukarıda verdiğim ipuçlarını öğrenmeli ve gerçekten uygulamalısınız. Her ipucunu ayrı ayrı uygulamanız çok önemli ve bunları uygularken dikkatli olmalısınız. Orada binlerce rakip var ve siz içlerinden “sivrilmek” zorundasınız. Profilinizi, hayatınız boyunca karşılaştığınız en önemli iş başvurusunu doldurur gibi doldurun. Gerçekten deneyin ve ödülünüzü alın. Sabır ve uygulamayla bugüne kadar tanıştığınız kızlardan çok daha fazlasıyla tanışabileceksiniz. Ciddiyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir