İlişkiler

Kadınların sizden etkilendiğini nasıl anlarsınız?

Kadınların sizden etkilendiğini nasıl anlarsınız?

Kadınlar çok nazlıdır ve genellikle sizden etkilendiklerine dair bir işaret VERMEZLER. Bu nedenledir ki güvenirliğinizi muhafaza etmeniz ve sadece HOŞLANDIĞINIZ kadına yaklaşmanız çok önemlidir. Bununla birlikte “işinizi” biraz daha kolaylaştırmak için bazen sadece kadınların sizden etkilendiklerine dair işaretleri yorumlayabilmek istersiniz.

Kadınlar bir bakışta sizinle ilgili öğrenmek istedikleri ne varsa rahatlıkla öğrenebilecek kadar kurnazdırlar. Sizi size fark ettirmeden gözden geçirebilirler. Bununla birlikte, eğer bir kadınla iletişim kurabileceğiniz bir yerdeyseniz onun da aynı şeyi düşündüğünü nasıl bileceksiniz?

Kadınların Sizden Etkilendiklerine Dair İşaretler

Gözleri

Kadınlar sizi etkileyici bulduklarını size belli etmek için gözlerini kullanırlar. Sizi izlediğini fark etmenizi sağlayacaktır, ardından gülümseyebilir ve yüzünü çevirebilir. Eğer böyle bir şey olursa hemen harekete geçmelisiniz. Çekinmeden onu inceleyin. Eğer bir kadın size işaret veriyorsa bu gün gibi ortadır ve beklerseniz çok geç olabilir.

Eğer bir kadın size bakıyorsa ve siz ona baktığınızda hemen yüzünü çeviriyorsa, sizden etkilenmiş olabilir ancak güvensiz ve biraz da utanmış da olabilir. Eğer durum böyleyse ona bakın ve daha rahat hissetmesi için onunla konuşun. Yaklaştığınızda sakin ve şakacı olun.

Gülümsemesi

Diğer bir açık işaret ise gülümsemesidir. Bazı erkekler bir gülümsemeyi arkadaşçaymış gibi yanlış yorumlayabilir ancak eğer bir kadın size gülümsüyorsa ve oldukça samimi görünüyorsa bu muhtemelen sizinle ilgilendiği anlamına gelir. Eğer size “Bir sırrım var” gibi utangaç bir gülüş atıyorsa sizinle ilgilendiğini garanti edebilirsiniz.

Saçları

Kadınların sizinle ilgilendiğine dair saçlarıyla yaptığı bilinçaltı birkaç hareket vardır. Eğer siz konuşurken saçlarını parmaklarının arasında büküyorsa bu sizden etkilendiğine dair kesin bir işarettir. Saçlarını savurması ayrı bir işarettir. Ayrıca bir kulağıyla ya da kulak memesiyle de oynayabilir. Bunlar sizden etkilenmesiyle ortaya çıkan bilinçaltı hareketlerdir.

Konuşması

Sizden etkilendiğine dair en açık işaretlerden biri de SİZİNLE yaptığı konuşmadır. Eğer bir partideyseniz (ya da bu sebeple başka bir yerde) ve bir kadın size yaklaşıp konuşmaya başlarsa sizden hoşlandığına %100 emin olabilirsiniz.

Vücut Dili

Kadınlar vücut dilleriyle düşünce durumları hakkında birçok ipucu verirler.  Eğer bir kadının vücut dilini nasıl yorumlayacağınızı bilirseniz ne düşündüğünü rahatlıkla tahmin edebilirsiniz.

Nelere dikkat edilmeli:

  • Otururken bacaklarını size doğru çevirir
  • Sizin yanınızda otururken duruşunu düzeltir ve midesini içine çeker.
  • Boynuna dokunur.
  • Başını bir tarafta tutar.
  • Gözbebekleri büyüyebilir.
  • Etrafınızda rahat ve uysal durur.
  • Ayakkabılarının topuk kısmını ayaklarından sallayabilir ve böylece ayakları açığa çıkabilir.
  • Göğüslerini iyice ortaya çıkartacak şekilde kollarını çapraz bağlayabilir.

Dokunuşu

Kadınların sizden etkilendiğine dair en önemli işaretlerden biri de fiziksel flörtleşmedir. Eğer bir kadın sizi çekici buluyorsa gülerken omzunuza dokunmak gibi zekice yollarla bunu anlamanızı sağlar. Bu tabi başka bir amaca da dönüşebilir. Eğer sizin dokunuşlarınızı kabullenici görünüyorsa sizden çok hoşlanıyor demektir.

Bu işaretler oldukça açıktır ve birçok erkek bu hareketleri göz önünde bulundurarak karşısındaki kadının kendisinden hoşlandığını söyleyebilir. Bununla birlikte, daha önce belirttiğim gibi genellikle kadınlar bu kadar açık değildir ve onların dikkatini çekmeniz için sizi biraz zorlayabilirler. Dolayısıyla bu işaretlere dikkat edin ancak bir kızın sizden hoşlandığını anlamak için bu hareketleri illaki görmeniz gerekmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir