İlişkiler

Kadınlar ne duymak ister?

Kadınlar ne duymak ister?

Evet, kadınlar ne duymak ister? Bu, düşündüğünüz şey değil (“SENİ SEVİYORUM”) Bu makale aslında kadınlara ne söylemeniz gerektiğini ele almaktadır. Şayet kadınlarla nasıl konuşmanız ya da etkilendiğiniz kadına ne söylemeniz gerektiğiyle ilgili bir sorununuz varsa bu makale tam da size göre. Unutmayın, her şeyin ötesinde, pratik mükemmelleştir.  Ayna karşısında kendi kendinize, kız kardeşinize ya da arkadaşlarınıza söyleyerek pratik yapın. Şayet pratik yaparsanız, hoşlandığınız kadına açılmaya karar verdiğinizde, daha doğal görünürsünüz. Okumaya devam edin…

Sigmund Freud kadınlar ne duymak ister sorusuna cevap verememiştir. Belki de biraz daha araştırmalıydı. İki kadın bile aynı değildir ki zaten, kadınların erkeklerden fiziksel, duygusal ve hormonal olarak farklı oldukları kabul edilmektedir. Birçok kişiye göre erkeklerin tek istediği sekstir ve bu insanlar kadınların erkeklerden sadece duygusal gereksinimleri için iğdiş edilmiş köleler gibi davranmalarını istediklerini söyleyerek genelleme yaparlar.

Elbette ki, kadınların duymak istediği şeyler vardır ve romantik anlardan hoşlanırlar ancak onlar aynı zamanda güçlü ve seksi erkekleri de severler. Erkekler için doğru bir denge bulmak gerçekten zor olabilir ancak bu o kadar da karmaşık bir durum değil.

Kadınlar ne duymak ister? Duygusallıktan seksiliğe kadar, işte kadınların duymak istedikleri şeyler:

1. Gerçekten onun fiziksel olarak neresinden etkilendiğinizi (bacakları, göğüsleri ve poposu dışında).

Ona fiziksel olarak ondan hoşlandığınızı gösterin ancak cinsel olarak değil. Çilleri, komik parmakları, dizlerinin arkası gibi. Kokusu ya da gülüşü de olabilir.

2. Mental olarak sizde ne gibi bir etki bıraktığını.

Kadınların duymak istediği komplimanların en güçlüsü budur. Kadınlar ayrı olduğunuz zamanlarda onu düşündüğünüzü bilmekten hoşlanırlar.

Onu düşünmekten işinize odaklanma güçlüğü mü çekiyorsunuz?

Beraber olduğunuz anlara ait hatırınızda kalan bir an mı var?

Ona söyleyin ya da yazın. Bunun büyük bir şey olması gerekmiyor, sadece sıcak bir anımsama onu inanılmaz mutlu edecektir.

3. Ona saygı duyduğunuzu ya da hayran olduğunuzu.

Kadınlar ne duymak ister? Pekala, akıllı olması hoşunuza mı gidiyor? Söyleyin ona! Kadınlar genellikle fiziksel olarak nesnelleştirildiklerini düşünürler ve bir erkeğin onların akıllı olduğunu ya da eğlenceli veya sohbet edilecek ilginç biri olduklarını düşündüklerini öğrendiklerinde çok şaşırırlar. Entelektüel seviyede onlardan etkilenmenizi isterler (en azından akıllı olanlar böyledir)!

Onun değerlerine katılıyor musunuz? Onun karakterini ya da savunduğu her ne ise takdir ettiğinizi bilmesini sağlayın.

4. Onunla vakit geçirmekten ne kadar hoşlandığınızı.

Onun arkadaşlığından zevk aldığınızı ve etrafınızda olmasının keyif verdiğini söyleyin.

Kızlar çok sık bir şekilde erkeklerle ne kadar harika ve çılgın vakit geçirdiğinizi duyarlar. Bazen onunla baş başa vakit geçirmek için ne kadar istek duyduğunuzu bilmesini sağlayın.

Takılın ona. Sevecen bir lakap takın ona ve sadece ikinizin arasında olan şakalar geliştirmek için vakit harcayın.

5. Ne kadar şanslı hissettiğinizi.

Kadınlar ne duymak ister? Evet, onun bir fırsat olduğunu ve onunla birlikte olduğu için şanslı olduğunuzu bilmesini sağlayın.

Bir erkek bir kıza şanslı olduğunu (ve şaşkın!) söylerse, kız da ondan hoşlanacaktır, bu onun özel hissetmesini sağlayacaktır.

6. Ne kadar seksi olduğunu.

Onunla uyumak istediğinizi biliyor. ONUNLA BİRLİKTE uyumak istediğinizi bilmesi için bir şey yapmaya çalışmalısınız.

Onu bir süredir mi istiyorsunuz? Bu şekilde hissettiğiniz ilk anda bunu ona söyleyin.

Bedeninizde ve beyninizde belirgin bir etki bıraktığını söyleyin ona. Seks harika mıydı? Söyleyin ona! Özellikle kadınlar oral konusunda iyi olup olmadıkları konusunda endişelenirler (birçok erkek en kötü doruk noktasının müthiş olduğunu düşünseler bile).

Ona nelerden hoşlandığınızı söyleyin (sesler güzeldir) iyi yaptığı zaman ona söyleyin.

Ohh! Kadınların utangaçlığından ve ne duymak istedikleriyle ilgili güzel bir cevaptan bahsedersek onun zevk almasından hoşlanıyorsanız, bunu bilmesini sağlamalısınız.

7. Sonrasında nelerden hoşlandığınızı.

Bu bir klişedir; kadınlar cinselliği yaşadıktan sonra sarılmayı erkekler ise uyumayı tercih eder.

Seksten sonra ne yapmayı seversiniz? Kollarınızı ona sarıp saçlarıyla oynamayı mı? Terlemiş sırtını mı seviyorsunuz? Bunu ona söyleyin.

Biliyoruz seksten sonra uyumak istiyorsunuz (Bu sperm üretiminin sonucudur!) ancak eğer onlara seksten sonra birkaç dakika ayırabilirseniz ve onlara hala yanında olduğunuzu hissettirebilirseniz daha iyi hissedeceklerdir.

Artık kadınların ne duymak istedikleriyle ilgili cevabı biliyorsunuz, bunu onlar üzerinde denemelisiniz. Bu cevapların işe yaradığı defalarca kanıtlanmıştır. Bir daha ki sefere bu harika yöntemlerden birini (ya da hepsini) söylemek için şansınız olacak, sonrasında kim tutar sizi!

Kadınlar ne duymak ister?&rdquo yazısı için bir yorum yazılmış.;

  1. Bülent Bey çok teşekkürler ellerinize sağlık çok bilgilendirici bir yazı .. devamını bekleriz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir