İnternet

Facebook’ta kimler silmiş nasıl görürüz ?

Facebook sizi arkadaş listesinden silenleri görmenize asla izin vermedi. Sadece kaç tane arkadaşımız olduğunu görebiliyoruz ve sayı değişirse merakımız artıyor. Acaba Facebook’ta kim sildi ? Fakat şimdi basit bir script ile sizi Facebook arkadaş listesinden kimler silmiş görebiliyorsunuz.

Bu script ile tüm tarayıcılarda (Firefox, Google Chrome, Opera, Safari ve Internet Explorer) eğer biri sizi arkadaş listesinden çıkarırsa yada profilini kapatırsa size uyarı veriyor. Ayrıca arkadaşlık isteklerinizide burdan takip edebiliyorsunuz. probilgi.com olarak hazırladığımız adımları takip edin ve artık sizi Facebook’ta kimler silmiş merak etmeyin!

Lütfen dikkatlice okuyun ve scripti tarayıcınıza entegre edin.

1. Script ;

Unfriend Finder scripti, Userscripts.org adresinde bulunabilir. Eğer Chrome kullanıyorsanız sağ üst tarafta bulunan Install butonuna tıklamanız yeterlidir, size yüklemek isteyip istemediğinizi sorar ve otomatik bir şekilde yükler.

Facebook'ta kimler silmiş Scripti - Eklentisi

2. Firefox Kullanıcıları için ;

Firefox kullanıcıları Scripti kurmadan önce Greasemonkey eklentisini yüklemelidir. Greasemonkey eklenti sayfasında Add To Firefox (Firefox’a Ekle ) demeniz ve kabul etmeniz yeterlidir. Daha sonra 1. Adımdaki gibi Unfriend Finder scripti yüklenir.

3. Facebook’a bakalım ;

Şimdi Facebook’ta iki yeni özellik göreceksiniz. Birisi üst sağda “Unfriends” sekmesi diğeri Favoriler listenizde “Unfriends” seçeneği.

Ne zamanki birisi sizi arkadaşlıktan çıkarırsa Unfriends sekmesinde kırmızı olarak uyarı belirecektir.

Artık sizi Facebook’ta silenleri görebiliyorsunuz.

Script ile ilgili deneyimlerinizi Yorumlar kısmında görmekten mutluluk duyarız.

Facebook’ta kimler silmiş nasıl görürüz ?&rdquo yazısı için bir yorum yazılmış.;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir