İnternet, Mobil Dünya

En iyi mobil web tarayıcıları

Android’in avantajlarından biri kendi temel uygulamalarınızı tercih edilmiş varsayılan seçeneğiniz olarak tarayıcı gibi indirilebilmesidir. Android akıllı telefon kullanıcıları için en iyi internet tarayıcısı sizce hangisidir? Varsayılan internet tarayıcısı birçok işi etkili bir biçimde yapsa da, değişen koşullar nedeniyle belli websitelerini yükleyemediği zamanlar da vardır. Bu nedenle, Android pazarıyla uyumlu farklı hız, özellikler ve kullanılabilirlik sunan diğer tarayıcıları keşfetmek iyi bir fikirdir. Sıralamaya giren tarayıcılar benim, en iyiler listesinde birinci olma tercihime göre sıralamada düşüşteler.

Opera Mini Web Tarayıcısı Opera Mini, web sayfalarını bariz bir biçimde hızlı indiriyor ve etkili kontrol sağlamasıyla diğer bütün tarayıcıların başında geliyor, bundan dolayı dünyanın en hızlı mobil tarayıcısı olma iddiası birçok insanı şaşırtmıyor. Benim favorim olan özelliklerinden biri kullanıcıya birçok siteyi aynı anda tarama fırsatı veren sekmeli taramasıdır.  Sayfa boyutları, adres çubukları ve otomatik olarak ayarlanan araç çubuklarıyla masa üstü bilgisayarlarda web tarayıcısı olarak kolaydır. Hepsinden de iyisi, Opera Mini sadece 755 kb boyutundadır ve eşsiz sıkıştırma teknolojisi sayesinde veri maliyetlerini %90’a kadar indirerek kullanıcılara yardımcı olur.

Opera Mini Web Tarayıcısı

Opera Mini Web Tarayıcısı

Dolphin Tarayıcı HD Bu tarayıcı sadece hızlı web tarayıcısı hizmeti sunmaz aynı zamanda kullanımı kolaydır ve yüksek kalite grafiklerde sıra dışı bir performans sunar. Dolphin Tarayıcısı; Android’de Gesture, Sonar ve Add-on’la uyumlu dünyanın ilk mobil web tarayıcısıdır. Sonar, Dolphin dinle demektir ve kullanıcılara İnternet üzerinde sesleriyle arama yapmalarına, favori sosyal ağınızda paylaşmaya, favori websitesini sık kullanılanlara eklemeye, gezinti yapmaya ve daha fazlasına imkân tanır. Dolphin tarayıcısı geniş yelpazeli eğlenceli konularla, çoklu tarama sekmeleriyle, çoklu dokunmatik yakınlaştırmayla ve en önemlisi canlı keskin grafik özellikleriyle donatılmıştır.

Dolphin Tarayıcı HD

Dolphin Tarayıcı HD

Skyfire Web Tarayıcısı Skyfire daha zengin, daha akıllı ve daha eğlenceli mobil web tarayıcı deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Aynı zamanda Facebook ve Twitter haber kaynakları, profilleri, arkadaşlar, gelen kutusu, etkinlikler ve yerler gibi sosyal özelliklere de kolay erişim imkânı sağlar. Skyfire Araç Çubuğu, kullanıcının tarayıcı tercihi baz alınarak özelleştirilebilir. Kullanıcılar aynı zamanda video ve sosyal sonuçlarla, aramalarından daha fazlasını görürler.  En şaşırtıcı özelliği ise mobil üzerinde oynayamadığınız ya da yetersiz oynadığınız milyonlarca flash videonun webde oynanabilmesidir.

Skyfire Web Tarayıcısı

Skyfire Web Tarayıcısı

Maxthon Android Web Tarayıcısı Maxthon çok hızlı ve akıllı olmasından dolayı çok çabuk popülarite kazanmıştır. Kullanıcılar her nerede olursa olsun her zaman sayfa buldurucuyu etkinleştiren bulutlarla zaman uyumlu olabilme, Özel tarayıcı, Gelişmiş Gesture, İndirme Yöneticisi, Sekme tarayıcısı ve Güçlü Kişiselleştirme gibi ek özelliklerle donatılmıştır, kesinlikle incelemeye değerdir.

Maxthon Android Web Tarayıcısı

Maxthon Android Web Tarayıcısı

Mozilla FirefoxWeb tarayıcısı olarak Mozilla Firefox en popüler tarayıcılardan biridir ancak mobil web tarayıcısı olarak çok popüler değildir. Kullanıcılar Mozilla’nın yavaş olduğunu, kaydırmanın dalgalı olduğunu, arayüzün ara sıra sezgisel olamayabildiğini, txt ve imajlara yaklaştırma/uzaklaştırma yapıldığı zaman yeniden odaklanmada gecikme olduğunu ve flash’ı desteklemediğini belirtmişlerdir. En iyisi diğer tarayıcılara bir şans vermek.

Mozilla FirefoxWeb

Mozilla FirefoxWeb

En iyi mobil web tarayıcıları&rdquo yazısı için bir yorum yazılmış.;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir