Güzellik

Çıkış yapan kısa saç modelleri

Bu dikkat çeken kısa saç modelleriyle kalabalıkta farkedileceğinizden emin olun. Profesyonelce kesilmiş ve şekillendirilmiş saçınızla kötü saç günlerine elveda deyin.
Kısa saç, modası asla geçmeyen bir stildir. Bu muhteşem kahküllerin ve kısacık buklelerin farklı yüz şekillerinde nasıl inanılmaz bir etki yarattığını görün. En büyük güzellik maceranıza hazır mısınız? Bazı cesur mikro kesimleri de mutlaka denenecekler listenize eklemeyi unutmayın. İlham almak için, bu sezon boyunca sizi meşgul ve heyecanlı tutacak, “dikkat çeken kısa saç kesimleri” incelememize bakın. Alabildiğine cesur olabilmek için elinizdeki seçenekler sonsuz!

Geometrik ya da çok şık kesimler istiyorsanız, saç kesiminize sivri bölümler ekleyin. Eşit boy kesimle beraber sivri bir tutam, yenilenişinize lüks ve asalet katacaktır. Mükemmel görünüm için, süper zarif saç biçiminizi yumuşatıcı bir kremle, saç düzleştiricisi ve bir damla parlaklık serumu ile şekillendirin. Bu saç tasarımları kendinden emin ve modayı takip eden biri olduğunuzu adeta çığırır. Dolayısıyla, modern saç biçimlerindeki eğilimlere ve güzellik güncellemelerine ilişkin açık fikirli bir tutum edinmek şart.

   

   

Kutu gibi görünüşü asimetrik kesimle değiştirmek de fena fikir değil. Katlı kesimin saçınızın dokusunda yaratacağı muhteşem etkiyi keşfedin. Bu cesur katlarla kırık uçlara ve elektriklenmeye elveda deyin. Kısa saç keskin ya da yumuşak geçişli katlarla birlikte göz alıcı olur. Yaklaşan stil dönüşümünüz için kuaförlerdeki örneklerine bakıp hemen güveninizi tazeleyin. Kendinizi gerçek bir saç maceraperestine dönüştürün ve bir sürü saç biçimi seçeneğiyle deneyler yapın. Köpükle şekillendirilmiş bukleler dışa dönük ve sıra dışı bir görünüm oluştururlar. Hayran bakışlardan korkmuyorsanız vahşi yönünüyle biraz oynayın. Diğer taraftan, doğal dalgalının ya da zarif dokunun güzelliğini ortaya çıkaracak çok daha sakin ve hafifçe biçim verilmiş bir saç yapabilirsiniz.

   

   

Değişik ve gösterişli bir saç kesimiyle algılarınızı uyandırın. Kısa kestirin ve kısa saçın size sunacağı sonsuz stil seçeneklerini keşfedin. Uçlara azıcık parlatıcı sprey sıkın ve parmaklarınızla bunu bütün tutama bir profesyonel gibi yayın. Bu deneyebileceğiniz biçimlendirme seçeneklerinden yalnızca biri. Öte yandan, yepyeni bir biçimlendirme fikriyle, siz de saç şekillendirme trendlerine katkıda bulunabilirsiniz. Katlı ya da düz kesimden hangisini seçerseniz seçin esas nokta yeni olanı yüzünüze ve kişiliğinize adapte edebilmektir. Uçuşmaları ve elektriklenmeyi en iyi kozmetik formüllerle yatıştırın ve saç uçlarınızı nemlendirmeyi ihmal etmeyin.

   

   

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir