İlişkiler

Bir kızı nasıl güldürebilirsiniz?

Bir kızı nasıl güldürebilirsiniz?

Bunu doğru bir şekilde yapmayı bilmeniz çok önemlidir. Eğer bir kadını güldürebiliyorsanız (ve doğru bir şekilde yapıyorsanız) onu heyecanlandırırsınız (aranızda bir bağ oluşturarak) ve sizinle daha fazla vakit geçirmek isteyecektir.  Neticede, bir kadının birlikte olmak isteyeceği erkek eğlenceli olmalıdır çünkü gülmek kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Bunu doğru bir şekilde nasıl yapacağınızla ilgili sorun erkekleri güldürmek kadar kolay değil (yani arkadaşlarını güldüren erkeklerin kızları da güldürebilmesi gerekmiyor).

Kadınların ve erkeklerin eğlendikleri şeyler farklıdır ve genellikle kadınlara karşı mizahı yanlış bir şekilde kullanmak ve onları gücendirmek ÇOK kolaydır. Bu gerçekleştiği zaman sizin için her şey biter. Dolayısıyla bu makalede size komik olmak için bazı yapılacaklardan ve yapılmayacaklardan bahsedeceğim.

Yapılmayacaklar

Bir kızı güldürmek, ne yapmamanız gerektiğini öğrenmekle başlar. Bir kadına espri yaptığınız zaman bunu kibar bir dokunuşla yapmanız gerekir. “Sert oynamak” istemezsiniz. Erkekler kendi aralarında şakalaşırken genellikle sert ve kırıcı olabilirler. Örneğin, eğer arkadaşlarınızla dışarıdaysanız ve biri bir şey düşürdüğünde “Hay sakar salak” diyebilirsiniz. Bu, arkadaşlarınızı güldürebilir ve bir bağ oluşturabilir ancak bir bayana karşı daha kibar olmalısınız. Hatta bir kadının yaptığı herhangi bir hatayla ilgili espri yapmamanız sizin için daha iyi olur.

Ayrıca, dış görünüşüyle ilgili şaka YAPMAMANIZ çok önemlidir. Özellikle de onunla çok samimi değilseniz. Bir kızı güldürmek için yapılan bir şaka, onun nasıl göründüğü, nasıl koktuğu, nasıl giyindiği vs. ile ilgili olmamalıdır. Kadınlar görünüşleriyle ilgili paranoyaktırlar ve bu paranoya popüler kültür tarafından desteklenmektedir. Eğer nasıl göründüğüyle ilgili yanlış anlayacağı bir işaret fark ederse, bir daha onu göremeyeceğinizi garanti edebilirsiniz.

Kızlara Karşı Fiziksel Şakalardan Herhangi Birini Kullanmayın

Erkek arkadaşlarınızla birlikteyken gülmek için genellikle fiziksel şakalar kullanılır. Şaka olsun diye yumruklaşabilir, boğuşabilir ya da “boks yapar gibi birbirinizin etrafında dönebilirsiniz”. Doğal olarak bunları bir kadınla yapamazsınız. Şunu bilmelisiniz ki bu durum erkek arkadaşlarınızı güldürmekten OLDUKÇA farklıdır (tabii ki bu kurala uymayan istisnalar da var).

Sert Hareketlerden Oluşan Şakalar Yapmayın

Arkadaşlarınızla aranızda “öldürmek” ya da başka bir şey hakkında konuşabilirsiniz. “Eğer bunu sana söylersem seni canlı canlı gömmek zorunda kalırım” gibi bir espri arkadaşlarınızı güldürebilir ancak onu korkutup kaçırtır (ve polisi çağırabilir).

Esprilerin Hedefi Olmamaya Çalışın

Kendinize çok yüklenmediğinizden emin olun. Kendinizle ilgili herhangi bir şaka yapmanız güzel, doğal ve onu yatıştırıcı bir etki yaratır. Ancak bunu abartırsanız kendinize güveniniz olmadığını düşünebilir. Eğer onunla sadece arkadaş olmak istiyorsanız bir sorun olmaz ancak eğer sadece arkadaş kalmak istemiyorsanız kendinizle ilgili çok fazla şaka yapmadığınızdan emin olmanız gerekir.

Yapılacaklar

Yaratıcı Bir Şekilde Yanlış Anlaşılın

Onunla ilgili yaratıcı bir şekilde yanlış anlaşılan komplimanlar yapmayı deneyebilirsiniz. Bu karmaşık görünebilir ancak kesinlikle değil. Bir şeyi normal olarak ele alıp ve her gün onun üzerinden yaratıcı bir şekilde yanlış anlaşılabilirsiniz. Örneğin; mahallenizdeki kafede çalışan güzel bir kız varsa ona “Burada tekrar doldurmak serbest mi?” gibi bir şey diyebilirsiniz ve ardından kız size evet dediğinde , “O halde bir tane daha alıyım.” diyebilirsiniz. Bu aptalca olacaktır ancak onun ilgilenebileceği bir şeyi kullanmak aptalca olacaktır. Bu ilişki ikinizin arasında biraz “bağ” oluşturacaktır.

Espri Yapmaktan Korkmayın

Çekingen davranmayın ve yaptığınız espri ile ilgili güvensiz olmayın. Bu kadınlarla ilgili özgüven sorununu çağrıştırır. Eğer özgüveniniz yoksa hiçbir şey elde edemezsiniz. Eğer ortamdaki en komik erkekseniz ancak özgüveniniz yoksa esprilerinizin hiçbir etkisi olmaz. Dolayısıyla herhangi bir kararsızlık ya da korkudan kurtulun.

Onunla Birlikte Gülün

Gülme bulaşıcıdır derler ve öyle de olur. Bu önemli bir ipucudur. Eğer onunla birlikte gülerseniz bu, onun size karşı olan olumlu duygularını arttırır. Mizah üzerinden onunla yakın ilişki kurun. Onun esprilerine gülün. Dinleyin ve gözlerinin içine bakıp gülümseyin. Mutlu olun! Kaşlarınızı çatmayın ve çok ciddi olmayın.  Sakin olun, onunla ve keyifli ortamla aranızda doğal bir ritim tutturun.

Onu Nelerin Güldürdüğünü Keşfedin

Mizah anlayışını ve onu neyin güldürdüğünü keşfedin. Hangi şovları, filmleri ve komedyenleri ve onların hangi taklitlerini sevdiğini öğrenin.  Eğer mizah anlayışı belirsizse siz de ayak uydurun. Eğer mizah anlayışı belirsizse siz de ayak uydurun.

Bir Kızı Nasıl Güldürürsünüz: Sonuç

Yapacağınız en iyi şey özgüveniniz üzerine çalışmanızdır. Eğer kendinize güvenmiyorsanız ve o bunu görürse ortamdaki en komik adam olamazsınız. Özgüven üzerine çalışmak birçok şeyi tamamlayabilir (çok iyi bir vücuda sahip olmamak ya da mizah anlayışına sahip olmamak gibi). Buna rağmen komik olmak istiyorsanız burada verilen ipuçlarını unutmamanız ve uygulamanız gerekmektedir. Uygulamak mükemmelleştirir!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir